Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Ekibimiz

 • AVUKAT
  HABİP AKTAŞ

  Büromuzun kurucusu olan Habip AKTAŞ, Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Özellikle İcra İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Uyuşmazlıkların Çözümü İle Dava Takibi, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku alanlarında çalışmakta olup, konkordato, iflas, kira, kat karşılığı inşaat ve imar gibi hukuki müesseseler uzmanlık konularıdır.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  İcra & İflas Hukuku, Konkordato, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku

  ÜYELİKLER

  Ankara Barosu İcra Hukuku Kurulu Başkanı, 2018

  Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği, 2017

  AVUKAT
  HABİP AKTAŞ
 • AVUKAT
  FATMA İLKAYA AKTAŞ

  Aktaş Hukuk Bürosu’nun kurucu ortaklarındandır. 2014 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra Ankara Barosunda stajını tamamlayarak avukatlık mesleğine başlamıştır. Özellikle  İş Hukuku,Medeni Hukuk, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarındaki tecrübesi sayesinde, bir çok ticari şirkete hukuku danışmanlık vermekle birlikte davalarının takibini sağlamaktadır. Akademik olarak 2022 yılında başlamış olduğu Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde özel hukuk alanında yüksek lisans çalışmaları halen devam etmektedir.

  Aynı zamanda Adalet Bakanlığı Arabulucular Siciline Kayıtlı olarak Arabuluculuk yapmaktadır.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  Dava Takibi-Uyuşmazlıkların Çözümü, Aile Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Vergi Hukuku, Arabuluculuk

  ÜYELİKLER

  Adalet Bakanlığı Arabulucular Sicili 2019

  Ankara Barosu Adli Yardım Merkezi Başkanlığı 2019 

  Ankara Barosu Adli Yardım Merkezi Başkan Yardımcılığı 2018

  Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği 2014

  AVUKAT
  FATMA İLKAYA AKTAŞ
 • AVUKAT
  FİKRET HAKGÜDEN

  Av. Fikret HAKGÜDEN, Harp okulu ve Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden ve müteakiben İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. GENELKURMAY Başkanlığı, Denizcilik Müsteşarlığı, Dışişleri Bakanlığı Londra Büyükelçiliği Ulsulararası Deniz Hukuku Uzman Müşaviri olarak Uluslararası Denizcilik Örgütünde (IMO) Türkiye’yi temsilen çalışmıştır. Devlet kurumlarında Uluslararası sınır sözleşmeleri, Nato ve BM’de Türkiye adına toplantılara ve çevre ve akarsuların ulaşım dışı amaçlarla kullanılması, iklim sözleşmeleri, Türkiye merkezi ve yerel resmi kuruluşlara yurtdışı (başta İsviçre olmak üzere Suudi Arabistan ve körfez ülkeleri) hibe ve kredi (libor faizli) hazırlık toplantılarına katılmış ve sözleşmelerle ilgili sorunlarda hukuk danışmanlığı yapmıştır.


  Devletin AİHM içtihatlarında yer alan sistematik ve yapısal eksikliklerle ilgili olarak mevzuat değişikliklerine görüş ve öneriler sunmuştur. Bu çerçevede Türkiye adına pek çok ulusal ve
  uluslararası seminer, panel ve benzeri toplantılara iştirak etmiştir. Devlet kurumlarından emekli olduktan sonra başta OYAK İnşaat olmak üzere, uluslararası inşaat projelerinde, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) kredileri ile yurtdışı ihale alan firmaların sözleşmelerinde hukuk danışmanlığı yapmıştır.

  AİHM, mülkiyet ve adil yargılanma, etkili soruşturma hakkının ihlali olmak üzere, Avrupa İnsan Hakları Sözleşme ve Ek protokollerinde yer alan gösteri ve toplantı hakkı, ifade ve düşünceyi açıklama, basın özgürlüğü, adil yargılanma hakkı ve mülkiyet hakları ile ilgili AYM ve AİHM başvuruları ile ilgili olarak gerek Türk gerek diğer ülke avukatlarına hukuki bilgi ve teknik yardımlarda bulunmuştur. Halen AİHM önünde görülmekte olan davalara katılmaya devam etmektedir.


  Uluslararası hukuk konusunda danışman olarak çalışmaktadır. İngiliz RBS (Royal Bank Of Scotland)
  bankasına Non-executive CEO (Yönetim danışman üyesi) hukuki danışmanlık hizmeti vermiştir.

  Dışişleri bakanlığı uzman hukuk müşaviri olarak denizcilik konularında hukuki danışmanlık ve Londra/İngiltere Büyükelçiliğinde Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) bünyesinde Türkiye Daimi Temsilcisi olarak görev yapmıştır. Ulaştırma, denizcilik ve haberleşme bakanlığında hukuk müşaviri olarak, başta EU tarafından fonlanan altyapı projelerinde hukuki danışmanlık hizmeti vermiştir. Genelkurmay Başkanlığında uluslararası hukuk müşaviri olarak görev yapmıştır. Uluslararası çalışan OYAK ve diğer bazı Bayındır Holding gibi büyük ölçekli inşaat şirketlerinde yurtdışı ihaleleri ile ilgili olarak şirket içi avukatı olarak çalışmıştır. Uluslararası ve çok uluslu sözleşmeler ile yurtiçi özel sözleşmeler konusunda Türk, Amerikan ve İngiliz Hukukuna tam vakıftır. Kamu İhale Kurumu ve diğer ihale yetkisi olan kurumların ihale tekliflerinin hazırlanmasında hukuki danışmanlık vermektedir. Ayrıca gerek idarelerin gerek Kamu İhale Kurumunun Şikayet ve İtirazen Şikayet konularında idari yargı dava dosyası hazırlama ve kanun yolu süreçlerini takip işlerinde avukatlık yapmaktadır.

  Yabancı Dil bilgisi: Akıcı şekilde İngilizce (konuşma, okuma, yazma ve anlama)
  ULUSLARARASI HİBE VE KREDİ SÖZLEŞMELERİ, AVRUPA İMAR VE KALKINMA BANKASI KREDİLERİ, ULUSLARARASI İHALELER VE ULUSLARARASI HAKEMLİK (ICC-ICAUluslararası Hakemlik Mahkemesi Hakemlik Mahkemesi) konularında sözleşmelerin hazırlanması, müzakeresi ve bunlara ilişkin davalarda Paris/Fransa’da bulunan International Chamber Of Commerce (Uluslararası Ticaret Odası) bünyesindeki International Court of Tribunal (Uluslararası Hakemlik Mahkemesi) nezdindeki dava dosyalarının hazırlanması, değişik sözleşmeye uygulanacak hukuka ilişkin ülkelerdeki duruşmalara katılım ile davalı ve davacı vekilliği yapmaktadır.

  AVUKAT
  FİKRET HAKGÜDEN
 • AVUKAT
  NİHAL BÜŞRA HACIMİRZAOĞLU

  Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.  Aktaş Hukuk Bürosu’na katılmadan önce Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında staj yapmış ve yasal stajını tamamlamıştır. Ardından Ankara Barosu’na kayıtlı avukat olarak büromuzda çalışmayı sürdürmüştür. Şirketler Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Bünyemizde bulunan şirketlere danışmanlık hizmeti ve aynı zamanda dava takibi ile ilgilenmektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, Sözleşmeler Hukuku

  ÜYELİKLER

  Ankara Barosu 2017

  AVUKAT
  NİHAL BÜŞRA HACIMİRZAOĞLU
 • AVUKAT
  YUNUS S. ÇİÇEK

  KTO Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.  Aktaş Hukuk Bürosu’na katılmadan önce Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında staj yapmış ve yasal stajını tamamlamıştır. Ardından Ankara Barosu’na kayıtlı avukat olarak büromuzda çalışmayı sürdürmüştür. Bünyemizde bulunan şirketlere danışmanlık hizmeti ve aynı zamanda dava takibi ile ilgilenmektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  İcra & İflas Hukuku, Konkordato, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku

  ÜYELİKLER

  Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği, 2020

  AVUKAT
  YUNUS S. ÇİÇEK
 • AVUKAT
  SELİN ASLAN

  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Aktaş Hukuk Bürosu’na katılmadan önce Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında staj yapmış ve yasal stajını tamamlamıştır. Ardından İstanbul Barosu’na kayıtlı avukat olarak büromuzda çalışmayı sürdürmüştür. İcra ve İflas, Şirketler Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Bünyemizde bulunan şirketlere danışmanlık hizmeti ve aynı zamanda dava takibi ile ilgilenmektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  İcra & İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuku, Miras Hukuku

  ÜYELİKLER

  Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği, 2018

  AVUKAT
  SELİN ASLAN
 • AVUKAT
  UMUT ÇIPLAK

  İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Aktaş Hukuk Bürosu’na katılmadan önce Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında staj yapmış ve yasal stajını tamamlamıştır. Ardından Ankara Barosu’na kayıtlı avukat olarak büromuzda çalışmayı sürdürmüştür. Şirketler Hukuku ve Ticaret Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Bünyemizde bulunan şirketlere danışmanlık hizmeti ve aynı zamanda dava takibi ile ilgilenmektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  İcra & İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuku, Miras Hukuku

  ÜYELİKLER

  Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği, 2020

  AVUKAT
  UMUT ÇIPLAK
 • AVUKAT
  SENEM GÜVEN NALÇABASMAZ

  Gaziantep Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Aktaş Hukuk Bürosu'na katılmadan önce Türkiye'nin önde gelen hukuk bürolarında çalışmış, Ankara Barosu'na kayıtlı avukat olarak büromuzda çalışmayı sürdürmektedir. Dava takibi yanı sıra bünyemizde bulunan şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir. 

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI
  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku


  ÜYELİKLER
  Ankara Barosu-2022

  AVUKAT
  SENEM GÜVEN NALÇABASMAZ
 • AVUKAT
  MERVE ÇİFTÇİ

  Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.  Yasal stajını Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında tamamladıktan sonra Ankara Barosu’na kayıtlı avukat olarak ekibimize katılmıştır. Ağırlıklı olarak Şirketler Hukuku, Konkordato ve İcra-İflas Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Bünyemizde bulunan şirketlere danışmanlık hizmeti vermekte ve dava takibi ile ilgilenmektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI
  İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku

  ÜYELİKLER
  Ankara Barosu-2021

  AVUKAT
  MERVE ÇİFTÇİ
 • AVUKAT
  ÖMÜRCAN UYGUR

  Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Aktaş Hukuk Bürosu’na katılmadan önce Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında staj yapmış ve yasal stajını tamamlamıştır. Ardından Ankara Barosu’na kayıtlı avukat olarak büromuzda çalışmayı sürdürmüştür. İş Hukuk, İcra ve İflas Hukuku ve Şirketler Hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. Bünyemizde bulunan şirketlere danışmanlık hizmeti ve aynı zamanda dava takibi ile ilgilenmektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI
  İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku


  ÜYELİKLER
  Ankara Barosu-2021

  AVUKAT
  ÖMÜRCAN UYGUR
 • STAJYER AVUKAT
  SÜNDÜZ DOĞAN

  Fransa 12. Paris Üniversitesi - UPEC Hukuk Fakültesi mezunudur. Galatasaray Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi'nde denkliğini yapmıştır. Ankara Barosuna kayıtlı stajyer avukat olarak büromuzda çalışmayı sürdürmektedir. Bünyemizde bulunan şirketler ile uluslararası tahkime konu uyuşmazlıklarda danışmanlık hizmeti ve aynı zamanda dava takibi ile ilgilenmektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  Milletlerarası Hukuk, Şirketler Hukuku, İcra ve iflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, Dava Takibi-Uyuşmazlıkların Çözümü.

  ÜYELİKLER

  Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği, 2022

  STAJYER AVUKAT
  SÜNDÜZ DOĞAN
 • STAJYER AVUKAT
  İREM GÜLIRMAK

  İrem Gülırmak, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Ankara Barosuna kayıtlı stajyer avukat olarak büromuzda çalışmayı sürdürmektedir. Bünyemizde bulunan şirketler ile uluslararası tahkime konu uyuşmazlıklarda danışmanlık hizmeti ve aynı zamanda dava takibi ile ilgilenmektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  Milletlerarası Hukuk, Şirketler Hukuku, İcra ve iflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, Dava Takibi-Uyuşmazlıkların Çözümü.

  ÜYELİKLER

  Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği, 2023

  STAJYER AVUKAT
  İREM GÜLIRMAK
 • STAJYER AVUKAT
  NAZLICAN KAPLAN
  STAJYER AVUKAT
  NAZLICAN KAPLAN
 • AVUKAT
  ÖZGE ÖZTÜRK

  Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur.  Aktaş Hukuk Bürosu’na katılmadan önce Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarında staj yapmış ve yasal stajını tamamlamıştır. Ardından Ankara Barosu’na kayıtlı avukat olarak büromuzda çalışmayı sürdürmüştür. Bünyemizde bulunan şirketlere danışmanlık hizmeti ve aynı zamanda dava takibi ile ilgilenmektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  İcra & İflas Hukuku, Konkordato, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İş Hukuku, Tüketici Hukuku

  ÜYELİKLER

  Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği, 2020

  AVUKAT
  ÖZGE ÖZTÜRK
 • AVUKAT
  BURAK BİLİCİ

  Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Ankara Barosuna kayıtlı stajyer avukat olarak büromuzda çalışmayı sürdürmektedir. Bünyemizde bulunan şirketlere danışmanlık hizmeti ve aynı zamanda dava takibi ile ilgilenmektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  İcra & İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuku, Miras Hukuku

  ÜYELİKLER

  Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği, 2022

  AVUKAT
  BURAK BİLİCİ
 • AVUKAT
  DURSUN ÖCAL

  Dursun Öcal, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Aktaş Hukuk Bürosu’na katılmadan önce Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından birinde stajını tamamlamış ve ardından Ankara Barosu’na kayıtlı avukat olarak ekibimize katılmıştır.

  Başta İcra Hukuku, Ceza Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve Tüketici Hukuku olmak üzere Dava ve İcra Takibi alanında uzmanlaşmış olan Dursun Öcal, müvekkillerimize dava takibi ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

  TEMEL ÇALIŞMA ALANLARI

  İcra ve iflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, Şirketler Hukuku, Ceza Hukuku, Dava Takibi-Uyuşmazlıkların Çözümü.

  ÜYELİKLER

  Ankara Barosu ve Türkiye Barolar Birliği, 2019

  AVUKAT
  DURSUN ÖCAL
 • İCRA DESTEK PERSONELİ
  AHMET ERDOĞAN
  İCRA DESTEK PERSONELİ
  AHMET ERDOĞAN
 • SEKRETER
  YONCA YILMAZ
  SEKRETER
  YONCA YILMAZ