Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Hakkımızda

Aktaş Hukuk Bürosu,

İlk olarak 2015 yılında Ankara'da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kısa süre içerisinde özellikle şirket danışmanlıkları, İş Hukuku, İcra Hukuku, Konkordato, İflas ve Şirket Tasfiyesi alanlarında ofis içerisindeki uzmanlaşma ve akademik anlamda gerekli olan bilgilerin dava dosyalarına uyarlanması sayesinde çalışma alanlarında başarı göstermiştir. 

Müvekkillerine mesleki anlamda gerekli olacak hukuki destek sağlayarak nitelikli bir şekilde danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Müvekkillerinin yaşamış olduğu sorunlara hukuki olarak, en kısa şekilde, çözüme yönelik güvenli alternatifler yaratmayı başarabilmektedir.

Ana çalışma alanı olarak İcra Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Maden Hukuku, Konkordato, İflas ve Şirket Tasfiyesi üzerine yoğunlaşmıştır. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal şirketlere danışmanlık ve dava takibi ile şirket dışında şahısların alacakları ve hukuki haklarının korunması konusunda da çalışmalar yapılmaktadır. Aynı zamanda alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemlerinden olan Uluslararası Tahkim ve Arabuluculuk konusunda da mesleki faaliyet göstermektedir.

Geniş, tecrübeli ve uyumlu kadrosuyla, takip edilen dosyalarla ilgili müvekkillerine bilgi aktarımı sağlamaktadır.

Disiplinli bir çalışma prensibiyle, hukuki teorik bilgileri pratik bilgiye dönüştürerek çalışmalarını gerçekleştiren Aktaş Hukuk Bürosu, Ankara'da bulunan ofisi ve İstanbul'da bulunan görüşme ofisi sayesinde uzmanlaşmış olduğu farklı alanlarda mesleki faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.