Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Haberler

 • 04/06/2023
  Sorularla Konkordato (Adi Konkordato)

  Sorularla Konkordato (Adi Konkordato) Kitabımız yayımda! - Güncel Yargı Kararları - Öğretideki Görüşler - Uygulama Örnekleri 

  Devamı...
 • 04/06/2023
  MAG Dergisi Röportajı - Konkordato Nedir?

  MAG Dergisi ile yapılan röportaj. │ Konkordato Nedir? │ Konkordatonun Amacı Nedir? │ Son Yıllarda Konkordato Başvurularında Artış Oldu Mu? │ Kimler Konkordatoya Başvurabilir? │ Konkordato Mühleti Ne Kadardır?

  Devamı...
 • 04/06/2023
  Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı (TÜSİAV) ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen “Eğitimin Çınarları ve Eğitime Destek Verenler” ödül töreni

  TÜSAİV ve Ankara Üniversitesinin iş birliği ile düzenlenen 2019 yılı Eğitimin Çınarları ve Eğitime Destek Ödülleri Töreninde Eğitime Destek Ödülü Av. Habip AKTAŞ'a verildi.

  Devamı...
 • 31/01/2020
  Ankara Barosu İcra Hukuku Kurulu tarafından düzenlenen “İcra Hukukunda Güncel Konular” Paneli

  Ankara Barosu İcra Hukuku Kurulu tarafından düzenlenen “İcra Hukukunda Güncel Konular” konulu etkinlik, 31 Ocak 2020 tarihinde ABEM’de gerçekleştirildi.

  Devamı...
 • 08/03/2019
  Güncel ve Mali Yönleriyle Uygulamada Konkordato Paneli

  Ankara Barosu İcra Hukuku Kurulu tarafından düzenlenen "Güncel ve Mali Yönleriyle Uygulamada Konkordato” paneli, 8 Mart 2019 Cuma günü Ankara Barosu Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirildi.

  Devamı...
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam